درباره مزون دریس

به جامع ترین و تخصصی ترین وب سایت لباس عروس خوش آمدید. در این سایت، ضمن بازدید از لباسهای عروس 2016-2024، لباس شب، لباس مجلسی و نامزدی، میتوانید از امکانات سفارش اینترنتی و … بهره مند شوید و با ما در ارتباط باشد و لباس خود را مطابق با سلیقه خودتان تحویل بگیرید.

 

مریم آرمان مدیر مزون عروس دریس یا سایت عروس 118

مریم آرمان مدیر مزون دریس، بعلت علاقه فراوان در این زمینه رشته تحصیلی خود را تغییر داده وبطور مستقیم وارد این حیطه شدند. در کنار مزون داری به هنرهای مورد علاقه خود از جمله مینیاتور، گریم و میکاپ و شعر و داستان نویسی هم پرداخته اند و مدتی هم به سمت مدیر فروشگاه زنجیره ایی ماهو مشغول بوده اند.

این تجارب و آموخته های عملی و تئوری در کنار دوره تکمیلی در سوئد در زمینه طراحی لباس باعث گردید که نگاه و ایده ای متفاوت ایجاد شود که منجر به نوآوری و خلق آثار متفاوت شده است.

خانم ها برای شرکت در مراسم های مختلف ، نیاز به لباس مخصوص و منحصر به فرد آن مراسم را دارند.

برای یک خانم حداقل چند مراسم مهم و تکرار نشدنی اتفاق می افتد که از خاص ترین آنها می توان به مراسم مربوط به ازدواج اشاره کرد یعنی لباس مراسم نامزدی، لباس مراسم حنابندان، لباس مراسم عقد و لباس عروس برای مراسم عقد و عروسی.

همچنین لباس های مراسم های مربوط به نزدیکان درجه یک و دو  مانند عروسی خواهر یا برادر یا اقوام درجه یک همسر یا لباس مخصوص میهمانی های مختلف.

خانم های عزیز برای تهیه لباس های مورد نیاز خود چند راه پیش رو دارند :

  • نیمی از آنها تهیه لباس آماده از مراکز خرید یا شو روم هایی است که لباس دوخته شده را به فروش می رسانند.
  • پیدا نشدن مدا مناسب و مدنظر به لحاظ میزان پوشش و مسائل مشابه
  • پیدا نشدن سایز مناسب از مدل مورد نظر
  • پیدا نشدن رنگ مطلوب خریدار
  • سایز نبودن همه قسمت های لباس مثلا عدم هماهنگی بالاتنه و پایین تنه لباس با سایز بدن خریدار و مشکلات مانند آن

 و اما راه دیگر، سفارش تهیه لباس به یک مزون است. در یک مزون، شما می توانید یک لباس با تمام مشخصات مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

اکنون شما می توانید منحصر بودن هر یک از لباسهای مزون دریس را چه لباس مجلسی، نامزدی و لباس عقد و عروسی به نسبت لباسهای دیگر کاملأ تشخیص دهید.

پشتوانه ما حضور گرم شما در طی این سالها بوده که بیانگر رضایت و تائید شما عزیزان می باشد که بسی مایه خرسندی و افتخار ماست.

با تار و پود عشق ( به شما) و تشکر (از اعتماد تان) لباس عروسی به سپیدی بختتان برایتان می دوزیم تا در خا طره انگیز ترین شب زندگیتا ن در یاد شما جاودانه شویم .
مزون عروس دریس دارای خدمات طراحی و دوخت لباس می شود که شامل: 

آنچه کار دریس را در رده رقابت با برترین مزون ها قرار داده، دوخت مجلل ترین لباس ها طبق آخرین ژورنال های روز و متد نوین 2016 و2017، تحویل فقط با یک پرو یا حتی بدون نیاز به پرو، رفع عیوب اندام و مشاوره در انتخاب رنگ و پارچه و مدل، تهیه پارچه و متریال مورد نیاز با مزون، انجام تزئینات استثنایی و منحصر بفرد، برنامه ریزی دقیق و تحویل به موقع، ساخت زیباترین گل های لباس مطابق ژورنال، قیمتهای مناسب، 20سال تجربه کار حرفه ای و حضور عوامل کارگاهی کاملا متخصص می باشد.

از امتیازات ویژه دریس، اجرای کار توسط طراح نمونه لباس در دو جشنواره بین المللی، دارای لوح تقدیر و تندیس، اخذ تقدیر نامه خلاقیت در طراحی از سوئد و حضور مدرس دانشگاه و کارشناس طراحی پارچه و لباس است.

در این وب سایت میتوانید از مجموعه های شامل : لباس عروس مدل ماهی، لباس عروس آستین بلند، لباس عروس پرنس یا پفی، لباس عروس راسته، لباس عروس فشن، لباس عروس و نامزدی کلاسیک، لباس عروس 2022-2023 و برندهای شاخصی چون :

Demetrios,la Sposa , Atelier Apparel , San Patrick  jovani , Pronoviasa
پرونوویا، سن پاتریک، براید؛ اسپوزا، دمیتریوس و ازیاء دیدن فرمایید.

به منظور تماس با مزون کلیک کنید.

میتونیم کمکتون کنیم؟
ارسال از طریق واتساپ
اسکرول به بالا