مزون عروس دریس، مزون لباس عروس و نامزدی در تهران

مزون لباس دریس یکی از مزون های لباس های خاص در تهران می باشد که امکان مراجعه حضوری و حتی ثبت سفارش آنلاین را برای مشتری های خود فراهم آورده است.

با توجه به قوانین تعبیه شده امکان درج مدل ها در سایت وجود ندارد و شما می توانید برای مشاهده نمونه کار ها و لباس های عروس و نامزدی به مزون، واقع در سعادت آباد مراجعه نمایید.

خدماتی که در این مزون ارائه می شود را می توانید از بخش درباره مزون دریس مشاهده نمایید.

ولی به صورت مختصر همین بخش توضیحاتی را خدمتتان ارائه می دهیم.

مریم آرمان یکی از بهترین طراحان لباس در این مزون آنچه سلیقه شماست را روی پارچه می آورد.

شما هر مدلی که مد نظرتان می باشد را می توانید مطرح نموده و با مشاوره و راهنمایی در مورد طرح و مدل، لباس دلخواه خود را تحویل بگیرید.

اگر تمایل به دوخت لباس عروس و نامزدی یا دوخت لباس مجلسی و دوخت لباس … ندارید می توانید به مزون مراجعه نموده و از لباس های دوخته شده و طراحی شده انتخاب و مدل دلخواهتان را خرید نمایید.

لازم به ذکر است که کار این مزون فقط فروش و طراحی و دوخت نیست و چنانچه تمایل به اجاره لباس نیست و شما می توانید به منظور اجاره لباس عروس، اجاره لباس عقد و نامزدی و یا اجاره لباس مجلسی و خاص به این مزون مراجعه نمایید و یا از راه های ارتباطی قید شده مشاوره و راهنمایی شوید.

بیشتر درباره ما بدانید :

  • ماهم لباس عروس آماده داریم هم می تونید سفارش بدین
  • شما می تونید لباس عروس اجاره کنید یا بخرید.
  • شما می توانید لباس عروس یا لباس مورد نظرتان را بدوزید.

اگه اقوام درجه یک هستید که اصلا تعلل نکنید و هایلایت لباس مجلسی رو در پیج مجلسی هامون ببینید. برای تشریف آوردن به مزون باید وقت رزرو بفرمایید. شما می تونید هم سفارش آنلاین داشته باشید و هم حضوری.

راحتترین کار که با خدمات ما و نمونه کارها و شرایطمون بیشتر آشنا بشید اینه که تشریف ببرید روی لینک زیر و هایلایتهای پیج اینستاگرام مزون عروس دریس رو ببینید. در آنجا تک تک سوالات شما عزیزان پاسخ داده شده است.

میتونیم کمکتون کنیم؟
ارسال از طریق واتساپ
اسکرول به بالا